SJ700D-150HFEF3 Variable Frequency Drive SJ700 15.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: SJ700D-150HFEF3
Клікніть для збільшення
Hitachi
Є в наявності
brand: Hitachi
Series: SJ700
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 37 A
IP protection level:
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Hitachi
Series SJ700
sku SJ700D-150HFEF3
Main Power 15 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 37 A
Maximum output frequency 400 Hz
EMC filter No
Height 390 mm
Width 250 mm
Depth 190 mm
Braking module Option
Built-in regulator PID
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 Available
Programmator No
Documentation. Variable Frequency Drive SJ700 15.0kW 3-ф/380 ( SJ700D-150HFEF3 )
Product Reviews
2
Олександр, електрик
взяли цей частотник Hitachi SJ700 на 15кВт, 380В. Треба було замінити старий пускач. Що відразу помітив – його розміри: 390х250х190 мм, в шафу вписався норм. Потенціометр на борту зручно, для швидких налаштувань саме те. Опція гальмівного модуля теж знадобиться в майбутньому. Працює стабільно, навіть коли мережа не ідеальна. Запустили насос, працює як годинник. Хоча фільтра ЕМС нема, для нас це не критично. загалом задоволений.
Ігор, інженер АСУТП
Замовляли Hitachi SJ700D-150HFEF3 для модернізації лінії на виробництві. Потужність 15 кВт, три фази по 380В — це те, що треба для наших двигунів. Дуже сподобалася можливість векторного керування без датчика, це дає хороший контроль. ПІД-регулятор теж важливий для стабілізації процесу. Зв'язок по Modbus RTU та Profibus взагалі без питань, інтегрували його в нашу систему без проблем. Входи/виходи (8 цифрових, 3 аналогових) вистачило з головою. Надійний апарат, Hitachi є Hitachi.
SIMILAR SJ700D-150HFEF3 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
Seriesic2VFD-ELGD10FR-DAltivar 310
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive SJ700 15.0kW 3-ф/380 ( SJ700D-150HFEF3 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SJ700D-150HFEF3, series SJ700 from manufacturer Hitachi . Buy SJ700D150HFEF3 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SJ700D-150HFEF3 only high quality at affordable prices. Guarantee. SJ700D-150HFEF3