SJ700D-007HFEF3 Variable Frequency Drive SJ700 0.7kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Hitachi |
| Series | SJ700 |
| sku | SJ700D-007HFEF3 |
| Main Power | 0.7 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 3.1 A |
| Maximum output frequency | 400 Hz |
| EMC filter | No |
| Height | 255 mm |
| Width | 150 mm |
| Depth | 140 mm |
| Braking module | Option |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Programmator | No |
Documentation. Variable Frequency Drive SJ700 0.7kW 3-ф/380 ( SJ700D-007HFEF3 )
Product Reviews
2Микола Іванович
Поставив цей частотник Hitachi SJ700 на насосик для свердловини в себе на дачі. Мотор 0.7 кВт тепер запускається плавно, не смикається, і водичка йде без гідроударів. Думав буде складно налаштовувати, але там крутилка на передній панелі є, дуже зручно швидкість регулювати. Тепер не треба боятися, що насос згорить від частих пусків. Зрозуміло, що це японська техніка, все зроблено добротно. Дуже радий що купив)
Олег К.
ставили цей частотник Hitachi SJ700 на 0.7кВт на вентиляцію в невеликому цеху. сам по собі компактний, місця в шафі займає небагато, що зручно. підключення просте, клеми норм. сподобалось, що тут є і скалярне, і векторне керування, для движка 0.7кВт це з головою. ПІД-регулятор теж в тему, можна підтримувати заданий тиск в системі автоматично. Hitachi є Hitachi, якість збірки відчувається. Працює тихенько, без нарікань. з профiбусом не підключали, але Modbus тут є, якщо що. хороший варіант для невеликих моторів
To leave a review, please, log in.
SIMILAR SJ700D-007HFEF3 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |