SJ700B-550HFF Variable Frequency Drive SJ700 55.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Hitachi |
| Series | SJ700 |
| sku | SJ700B-550HFF |
| Main Power | 55.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 105 A |
| Maximum output frequency | 400 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Height | 550 mm |
| Width | 390 mm |
| Depth | 250 mm |
| Braking module | Option |
| Inbuilt PLC | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Vector control mode with encoder | опция |
Documentation. Variable Frequency Drive SJ700 55.0kW 3-ф/380 ( SJ700B-550HFF )
Product Reviews
1Ігор Ковальчук
Взяли цей Hitachi SJ700 на 55кВт для вентилятора на виробництві. Частотник потужний, 380В живлення. Вже місяць працює без питань. Сподобалось, що тут векторне керування без енкодера, дуже виручає коли треба стабільну роботу на низьких обертах. ПІД-регулятор також задіяли, тримає тиск в системі дуже точно. По комунікації все ок, підключили його по Modbus RTU до нашого контролера, все швидко завелося. Фільтр ЕМС вже стоїть, не треба було морочитися з додатковим. Навіть ПЛК вбудований, для невеликих задач це прям супер. Габарити немаленькі, 550х390х250 мм, але для такої потужності це очікувано. Загалом, надійна робоча конячка, не очікував іншого від Hitachi.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR SJ700B-550HFF GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |