SJ700B-550HFF Variable Frequency Drive SJ700 55.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: SJ700B-550HFF
Series: SJ700
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 105 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Hitachi
Series SJ700
sku SJ700B-550HFF
Main Power 55 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 105 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 550 mm
Width 390 mm
Depth 250 mm
Vector control mode with encoder опция
Documentation. Variable Frequency Drive SJ700 55.0kW 3-ф/380 ( SJ700B-550HFF )
Product Reviews
1
Ігор Ковальчук
Взяли цей Hitachi SJ700 на 55кВт для вентилятора на виробництві. Частотник потужний, 380В живлення. Вже місяць працює без питань. Сподобалось, що тут векторне керування без енкодера, дуже виручає коли треба стабільну роботу на низьких обертах. ПІД-регулятор також задіяли, тримає тиск в системі дуже точно. По комунікації все ок, підключили його по Modbus RTU до нашого контролера, все швидко завелося. Фільтр ЕМС вже стоїть, не треба було морочитися з додатковим. Навіть ПЛК вбудований, для невеликих задач це прям супер. Габарити немаленькі, 550х390х250 мм, але для такої потужності це очікувано. Загалом, надійна робоча конячка, не очікував іншого від Hitachi.
SIMILAR SJ700B-550HFF GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive SJ700 55.0kW 3-ф/380 ( SJ700B-550HFF ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SJ700B-550HFF, series SJ700 from manufacturer Hitachi . Buy SJ700B550HFF and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SJ700B-550HFF only high quality at affordable prices. Guarantee. SJ700B-550HFF