SJ700B-450HFF Variable Frequency Drive SJ700 45.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: SJ700B-450HFF
Series: SJ700
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 85 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Hitachi
Series SJ700
sku SJ700B-450HFF
Main Power 45 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 85 A
Maximum output frequency 400 Hz
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 550 mm
Width 390 mm
Depth 250 mm
Vector control mode with encoder опция
Documentation. Variable Frequency Drive SJ700 45.0kW 3-ф/380 ( SJ700B-450HFF )
Product Reviews
1
Олег К.
Брали цей частотник Hitachi SJ700 на 45 кВт для нашої нової лінії на виробництві. Апарат серйозний, трифазний на 380В. Одразу сподобалось, що тут вже є ПЛК вбудований — це дуже зручно, не треба городить окремі шафи для простої логіки. Підключили через Modbus до нашого верхнього рівня, все працює без нарікань. Векторне керування дозволило нам точно налаштувати швидкість і момент нашого двигуна, що було критично для процесу. ПІД-регулятор теж в ділі, тримає параметри як треба. Габарити, звісно, не маленькі, але для такої потужності це очікувано. Hitachi завжди робить добротно, сподіваємось, цей SJ700 також відпрацює свої гроші.
SIMILAR SJ700B-450HFF GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive SJ700 45.0kW 3-ф/380 ( SJ700B-450HFF ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SJ700B-450HFF, series SJ700 from manufacturer Hitachi . Buy SJ700B450HFF and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SJ700B-450HFF only high quality at affordable prices. Guarantee. SJ700B-450HFF