NES1-007HBE Variable Frequency Drive NES1 0.7kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Hitachi |
| Series | NES1 |
| sku | NES1-007HBE |
| Main Power | 0.7 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 2.5 A |
| Maximum output frequency | 400 Hz |
| EMC filter | No |
| Height | 128 mm |
| Width | 108 mm |
| Depth | 96 mm |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Programmator | No |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
Documentation. Variable Frequency Drive NES1 0.7kW 3-ф/380 ( NES1-007HBE )
Product Reviews
1Андрій, електрик
Взяв цей частотник Hitachi NES1 на 0.7кВт для невеликого вентилятора на складі. Знаю Хітачі давно, роблять надійно. Що сподобалось, то це його розмір, реально компактний, зайняв мінімум місця в шафі. Підключив швидко, клеми норм. З коробки вже працює по скаляру, але для точності настроїв векторне керування без енкодера, движок тепер працює дуже плавно, без ривків. Потужності для вентилятора вистачає за очі. PID-регулятор є, але поки не користувався ним. Modbus RTU теж присутній, якщо колись треба буде до контролера підключити. Єдине, що без вбудованого потенціометра, але я все одно виносний ставив. Загалом, для своїх задач – толковий ПЧ
To leave a review, please, log in.
SIMILAR NES1-007HBE GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |