SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 Hybrid inverter 50.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| Brand | Deye |
| Series | SUN |
| SKU | SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 |
| Type | hybrid_inverter |
| Power | 50.0 kW |
| Power supply | 3x380 |
| Battery Voltage | 500 V |
| Battery Voltage Range | 160-800 V |
| Max Charge Current | 100 A |
| Charger Type | MPPT |
| Nominal DC Voltage | 600 V |
| Max DC Voltage | 1000 V |
| MPPT Voltage Range | 150-850 V |
| Output Voltage Range | 220/380 V |
| Efficiency | 97.6 % |
| Dimensions | 527x894x294 mm |
| Weight | 80.0 kg |
| AC Startup Voltage | 180 V |
| AC Input Voltage Range | 450-850 V |
| Frequency Range | 50/60 Hz |
Documentation. Hybrid inverter 50.0kW 3-ф/380 ( SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 )
Product Reviews
2Олег В.
Нарешті забув що таке відключення світла. Поставив цей гібридник Deye 50 кВт і тепер в будинку завжди є світло, навіть коли у сусідів темно. Правда він такий собі не маленький (80 кг вага), але воно того варте. Станція на 380В, все тягне без проблем. Дружина вже не панікує при вимкненнях, працює все як годинник
Сергій К.
Брали цей Deye SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 для одного об'єкта. 50кВт, 3 фази, все як треба. Завжди приємно працювати з інверторами Deye – вони себе добре показують навіть при проблемах з нашою мережею. Ефективність 97.6% дуже пристойна. Особливо порадував діапазон МРРТ 150-850В, дозволяє гнучко працювати з конфігурацією масиву. Підключення акумів теж без проблем, 160-800В – можна різні батареї ставити. RS485/CAN для моніторингу теж на рівні. Корпус IP65, можна не переживати за зовнішнє розміщення. Добротний гібридник.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR SUN-50K-SG01HP3-EU-BM4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| Brand | Deye | Deye | Deye | Deye | Deye |
| Series | SUN | SUN | SUN | SUN | SUN |
| Power supply | 1x220 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Power, kW | 10.0 | 12.0 | 14.0 | 15.0 | 16.0 |
| Battery Voltage, V | 48 | 48 | 48 | 48 | 48 |
| Max Charge Current, A | 210 | 240 | 260 | 280 | 300 |