VFD220CH43A-21 Variable Frequency Drive CH2000 22.0kW 3-ф/380
sku: VFD220CH43A-21
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Delta Electronics
Series: CH2000
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 45 A
IP protection level: IP
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Delta Electronics
Series CH2000
sku VFD220CH43A-21
Main Power 22 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 45 A
IP protection level IPIP
EMC filter Available
Height 400 mm
Width 250 mm
Depth 210 mm
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 Available
Hybrid Power (AC/DC-Solar) Ні
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive CH2000 22.0kW 3-ф/380 ( VFD220CH43A-21 )
Setup video
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR VFD220CH43A-21 GOODS
Characteristics
brandDanfossINVTMitsubishi ElectricSchneider ElectricVeichi
Seriesic2GD10FR-DAltivar 310AC10
Supply input, V3x3803x3803x3803x3803x380
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive CH2000 22.0kW 3-ф/380 ( VFD220CH43A-21 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for VFD220CH43A-21, series CH2000 from manufacturer Delta Electronics . Buy VFD220CH43A21 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy VFD220CH43A-21 only high quality at affordable prices. Guarantee. VFD220CH43A-21