VFD220B53A Variable Frequency Drive VFD-B 22.0kW 3-ф/500
sku: VFD220B53A
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Delta Electronics
Series: VFD-B
Supply input: 3-ф/500 V
Сurrent: 34 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Delta Electronics
Series VFD-B
sku VFD220B53A
Main Power 22 kW variable frequency drives
Supply input 3-ф/500 V
Supply output 3-ф/500 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 34 A
Maximum output frequency 400 Hz
Product weight 13 kg
IP protection level IP20
EMC filter Available
Height 430 mm
Width 250 mm
Depth 205 mm