VFD075CB43A-21M Variable Frequency Drive VFD-C200 7.5kW 3-ф/380
sku: VFD075CB43A-21M
brand: Delta Electronics
Series: VFD-C200
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 18 A
IP protection level: 21
brand Delta Electronics
Series VFD-C200
sku VFD075CB43A-21M
Main Power 7.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 18 A
Maximum output frequency 600 Hz