VFD075C43A Variable Frequency Drive VFD-C2000 7.5kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: VFD075C43A
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
Є в наявності
brand: Delta Electronics
Series: VFD-C2000
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 17 A
IP protection level: 20
Hybrid Power (AC/DC-Solar): Ні
Remote Control: Yes
  • Documentation
  • Reviews (3)
brand Delta Electronics
Series VFD-C2000
sku VFD075C43A
Main Power 7.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 17 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 320 mm
Width 190 mm
Depth 170 mm