VFD055CB43A-20 Variable Frequency Drive VFD-C200 5.5kW 3-ф/380
sku: VFD055CB43A-20
brand: Delta Electronics
Series: VFD-C200
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 12 A
IP protection level: 20
brand Delta Electronics
Series VFD-C200
sku VFD055CB43A-20
Main Power 5.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 12 A
Maximum output frequency 600 Hz