VFD040CB43A-20 Variable Frequency Drive VFD-C200 4.0kW 3-ф/380
sku: VFD040CB43A-20
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: Delta Electronics
Series: VFD-C200
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 10.5 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand Delta Electronics
Series VFD-C200
sku VFD040CB43A-20
Main Power 4 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 10.5 A
Maximum output frequency 600 Hz