VFD037CP43B-21 Variable Frequency Drive VFD-CP2000 3.7kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Delta Electronics |
| Series | VFD-CP2000 |
| sku | VFD037CP43B-21 |
| Main Power | 3.7 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 8.5 A |
| Maximum output frequency | 400 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Vector control mode with encoder | No |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Inbuilt panel | KPC-CC01 |
Documentation. Variable Frequency Drive VFD-CP2000 3.7kW 3-ф/380 ( VFD037CP43B-21 )
Product Reviews
2Петро С.
Купив цей частотник Delta VFD037CP43B-21 для пилорами в майстерню. Старий движок на 3.7кВт часто грівся і бувало що вибивало світло при запуску. поставили, тепер працює набагато м’якше, без ривків, і менше споживає, помітно. головне що не мучаєшся вже. та й тихо стало. нормальний апарат)
Олег К.
Встановили Delta VFD037CP43B-21 на витяжний вентилятор у виробничому цеху. До цього був старий пускач, вентилятор стартував ривком. З цим частотником пуск тепер плавний, шуму менше. Налаштували векторне керування, движок працює стабільніше, навіть на низьких обертах. Вбудований ПІД-регулятор дозволив підтримувати потрібний тиск у системі. Плюс, в ньому ПЛК є, що дає можливість для подальшої автоматизації. Бренд Delta вже не перший рік використовуємо, завжди було добре по надійності і параметрах. Для 3.7кВт мотора і з такими можливостями – це дуже гідний варіант.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR VFD037CP43B-21 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Series | ic2 | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |