DOP-B10E615 Operator panel Delta Electronics 10in graphic/touch 1024x600 pix
Є в наявності
sku: DOP-B10E615
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
Є в наявності
brand: Delta Electronics
Series: DOPB
Panel type: графическая
Diagonal: 10 inch
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Delta Electronics
Series DOPB
sku DOP-B10E615
Replacement (If discontinued) No
Panel type графическая
Matrix type TFT
Diagonal 10 inch
Chroma 65536
Width 1024 mm
Height 600 mm
number of ports 3
Interface RS232; RS422; RS485;Ethernet
Protocol Modbus; TCP/IP
USB port host, client
Documentation. Operator panel Delta Electronics 10in graphic/touch 1024x600 pix ( DOP-B10E615 )
Setup video
Product Reviews
1
Дмитро І.
SIMILAR DOP-B10E615 GOODS
Characteristics
brandMitsubishi ElectricSchneider ElectricSiemensSiemensSiemens
SeriesGT15ET6BasicBasicBasic
Diagonal, inch5.7104.377
This page contains information about Operator panel Delta Electronics 10in graphic/touch 1024x600 pix ( DOP-B10E615 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for DOP-B10E615, series DOPB from manufacturer Delta Electronics . Buy DOPB10E615 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy DOP-B10E615 only high quality at affordable prices. Guarantee. DOP-B10E615