DOP-AS57CSTD Operator panel Delta Electronics 5.7in graphic/touch 320x240 pix
Є в наявності
sku: DOP-AS57CSTD
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
Є в наявності
brand: Delta Electronics
Series: DOPA
Panel type: графическая
Diagonal: 5.7 inch
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Delta Electronics
Series DOPA
sku DOP-AS57CSTD
Replacement (If discontinued) DOP-B03S211
Panel type графическая
Matrix type монохромной STN
Diagonal 5.7 inch
Chroma 256
Width 320 mm
Height 240 mm
number of ports 3
Interface RS232; RS422; RS485
Protocol Modbus
USB port host
Documentation. Operator panel Delta Electronics 5.7in graphic/touch 320x240 pix ( DOP-AS57CSTD )
Setup video
Product Reviews
1
Ігор, інженер АСУТП
SIMILAR DOP-AS57CSTD GOODS
Characteristics
brandMitsubishi ElectricSchneider ElectricDelta ElectronicsDelta ElectronicsDelta Electronics
SeriesGT10XBTDOPADOPADOPA
Diagonal, inch5.75.75.75.75.7
This page contains information about Operator panel Delta Electronics 5.7in graphic/touch 320x240 pix ( DOP-AS57CSTD ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for DOP-AS57CSTD, series DOPA from manufacturer Delta Electronics . Buy DOPAS57CSTD and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy DOP-AS57CSTD only high quality at affordable prices. Guarantee. DOP-AS57CSTD