DOP-AS57BSTD Operator panel Delta Electronics 5.7in graphic/touch 320x240 pix
Є в наявності
sku: DOP-AS57BSTD
Клікніть для збільшення
Delta Electronics
Є в наявності
brand: Delta Electronics
Series: DOPA
Panel type: графическая
Diagonal: 5.7 inch
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Delta Electronics
Series DOPA
sku DOP-AS57BSTD
Replacement (If discontinued) DOP-B03S211
Panel type графическая
Matrix type монохромной STN с LED подсветкой (8 градаций синего)
Diagonal 5.7 inch
Chroma ч/б
Width 320 mm
Height 240 mm
number of ports 3
Interface RS232; RS422; RS485
Protocol Modbus
USB port host
Color rendering 8 градаций синего
Documentation. Operator panel Delta Electronics 5.7in graphic/touch 320x240 pix ( DOP-AS57BSTD )
Setup video
Product Reviews
1
Олександр, інженер-автоматник
SIMILAR DOP-AS57BSTD GOODS
Characteristics
brandMitsubishi ElectricSchneider ElectricDelta ElectronicsDelta ElectronicsDelta Electronics
SeriesGT10XBTDOPADOPADOPA
Diagonal, inch3.72.55.75.75.7
This page contains information about Operator panel Delta Electronics 5.7in graphic/touch 320x240 pix ( DOP-AS57BSTD ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for DOP-AS57BSTD, series DOPA from manufacturer Delta Electronics . Buy DOPAS57BSTD and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy DOP-AS57BSTD only high quality at affordable prices. Guarantee. DOP-AS57BSTD