ASD-A2-4523-U ASDA-A2 series 4.5KW
sku: ASD-A2-4523-U
Є в наявності
79 614 UAH
Brand: Delta Electronics
Series: ASDA-A2
Power: 4.5 kW
servo_type: servodrive
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-4523-U |
| Power | 4.5 kW |
| Current | 32.50 A |
| Number of phases/input voltage | 3-ф/220В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485, E-Cam |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 206+70х110х230 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | {"ECMA-F11845_S","(S"35mm)"} |
| revs | 1500 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series 4.5KW ( ASD-A2-4523-U )
Product Reviews
1
�
Ігор, інженер ЧПУ
взяли сервопривід Delta ASD-A2-4523-U для ЧПУ фрезера, що 4.5 кВт, замість старого. Сказати, що задоволені – мало. 20-бітний енкодер – це просто інший рівень точності, жодних ривків, дуже плавний рух по всіх осях. Софт ASDASoft дозволяє тонко налаштувати все що треба, а протокол RS-485 без проблем став до нашого головного контролера. Дуже зручно, що резистор вже вбудований, не довелось мудрувати з монтажем. Верстат тепер зовсім інакше працює, продуктивність помітно зросла. Дельта як завжди на висоті з цією серією ASDA-A2.
To leave a review, please, log in.
This page contains information about
ASDA-A2 series 4.5KW ( ASD-A2-4523-U )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for ASD-A2-4523-U, series ASDA-A2 from manufacturer Delta Electronics
.
Buy ASDA24523U
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
ASD-A2-4523-U only high quality at affordable prices. Guarantee.
ASD-A2-4523-U