ASD-A2-4523-F ASDA-A2 series 4.5KW
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-4523-F |
| Power | 4.5 kW |
| Current | 32.50 A |
| Number of phases/input voltage | 3-ф/220В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485, DMCNET |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 206+70х110х230 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | {"ECMA-F11845_S","(S"35mm)"} |
| revs | 1500 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series 4.5KW ( ASD-A2-4523-F )
Product Reviews
2Олег П.
Поставили нам цей сервопривід Дельта АСДА-А2 на токарний станок в майстерню. Ну що сказати – верстат став працювати набагато плавніше, без ривків, особливо коли великі заготовки обробляємо. Потужність 4.5 кВт відчувається. Раніше мотор постійно грівся, а тепер все стабільно. Кажуть, що це одна з найкращих серій у Дельти, і я тепер вірю. Доставили швидко, все запаковано було добре.
Ігор В.
Брав цей сервопривід Delta ASDA-A2 на 4.5 кВт для модернізації фрезерного ЧПУ. Вразила точність позиціонування завдяки 20-бітному енкодеру, старі драйвери такого не давали. Підключив по DMCNET без проблем, програмне забезпечення ASDASoft теж норм, швидко налаштував автотюнінг. Особливо сподобався вбудований резистор, не треба зайвий раз з габаритами мудрувати. Для трьохфазних 220В мереж взагалі без питань.
To leave a review, please, log in.