ASD-A2-4523-E ASDA-A2 series 4.5KW
sku: ASD-A2-4523-E
Є в наявності
78 456 UAH
Brand: Delta Electronics
Series: ASDA-A2
Power: 4.5 kW
servo_type: servodrive
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-4523-E |
| Power | 4.5 kW |
| Current | 32.50 A |
| Number of phases/input voltage | 3-ф/220В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485, EterCAT, E-cam |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 206+70х110х230 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | {"ECMA-F11845_S","(S"35mm)"} |
| revs | 1500 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series 4.5KW ( ASD-A2-4523-E )
Product Reviews
1
�
Олег К.
Взяли цей сервопривід Delta ASDA-A2 4.5 кВт для модернізації нашого фрезера з ЧПУ. Ну що сказати, привід топ за свої гроші. 20-бітний енкодер дає круту точність, на старому такого й близько не було. З ASDASoft розібрався швидко, EtherCAT підключився без проблем до нашого контролера. Тепер верстат працює набагато плавніше і швидше, особливо при складних контурах. Дельта як завжди тримає марку по співвідношенню ціна/якість) раніше вже ставили їхні ПЧ, теж норм.
To leave a review, please, log in.
This page contains information about
ASDA-A2 series 4.5KW ( ASD-A2-4523-E )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for ASD-A2-4523-E, series ASDA-A2 from manufacturer Delta Electronics
.
Buy ASDA24523E
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
ASD-A2-4523-E only high quality at affordable prices. Guarantee.
ASD-A2-4523-E