ASD-A2-2043-L ASDA-A2 series
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-2043-L |
| Power | 2.0 kW |
| Current | 6.66 A |
| Number of phases/input voltage | 3-ф/380В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485 |
| rezistor | Option |
| Dimensions | 205+70х123х230 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | {"ECMA-K11320_S","(S"22mm)"} |
| revs | 2000 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series ( ASD-A2-2043-L )
Product Reviews
2Олег П.
Довго думав який сервопривід взяти для свого ЧПУ-верстата, зупинився на Delta ASDA-A2. Потужності 2 кВт цілком вистачає, двигун розкручується до 2000 об/хв дуже плавно. Тепер верстат працює набагато тихіше і точніше, раніше були такі ривки при старті. Габарити самого приводу виявились компактними, що було плюсом, бо місця в шафі не дуже багато. В принципі, хороший апарат, свої гроші відпрацьовує.
Дмитро К.
Брали цей сервопривід Delta ASDA-A2 на 2кВт для модернізації фрезера з ЧПУ. Що можу сказати, 20-бітний енкодер дає дуже точну позицію, це реально відчутно на фінальній обробці. Живиться від 3-фаз 380В без проблем. Програмували через ASDASoft, там все зрозуміло, зв'язок по RS-485 встановили швидко. До цього стояла стара система, тепер вісь літає. Момент тримає добре. В принципі, за таку ціну отримати такий сервак з такими характеристиками, то норм. Інтеграція пройшла без сюрпризів, що для нас було важливо.
To leave a review, please, log in.