ASD-A2-1521-E ASDA-A2 series
sku: ASD-A2-1521-E
Є в наявності
12 619 UAH
Brand: Delta Electronics
Series: ASDA-A2
Power: 1.5 kW
servo_type: servodrive
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-1521-E |
| Power | 1.5 kW |
| Current | 8.30 A |
| Number of phases/input voltage | 1-ф/220В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485, EterCAT, E-cam |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 180+70х65х173 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | {"ECMA-Е11315_S","(S"22mm)"} |
| revs | 2000 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series ( ASD-A2-1521-E )
Product Reviews
1
�
Олег К.
Купив цей сервак Delta ASDA-A2 на 1.5кВт для свого фрезерного ЧПУ. Мав сумніви, бо в мене 1-фазна мережа, але він норм працює від 220В. До цього стояв старіший привід, тепер верстат просто літає. Точність з 20-бітним енкодером вражає, ніяких люфтів, все чітко. І що мені сподобалось, так це вбудований резистор, не треба морочитись з підключенням зовнішнього. ASDASoft теж доволі простий для налаштування. Своїх грошей привід однозначно вартий.
To leave a review, please, log in.
This page contains information about
ASDA-A2 series ( ASD-A2-1521-E )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for ASD-A2-1521-E, series ASDA-A2 from manufacturer Delta Electronics
.
Buy ASDA21521E
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
ASD-A2-1521-E only high quality at affordable prices. Guarantee.
ASD-A2-1521-E