ASD-A2-1043-L ASDA-A2 series
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-1043-L |
| Power | 1.0 kW |
| Current | 3.52 A |
| Number of phases/input voltage | 3-ф/380В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485 |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 203+70х82х203 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | {"ECMA-K11310_S","(S"22mm)"} |
| revs | 2000 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series ( ASD-A2-1043-L )
Product Reviews
2Віктор Петрович
Купив цей сервопривід для свого токарного, давно хотів оновити. Серія ASDA-A2, мені її знайомі майстри радили, що надійні. Реально, верстат тепер літає, пускові моменти стали зовсім інші. І точності по різу більше стало. 1 кВт потужності мені якраз вистачає. Розміри в нього норм)
Олег, інженер-налагоджувальник
Взяли цей сервопривід Delta ASDA-A2 для апгрейду старого фрезера з ЧПУ. Ну що сказати, різниця колосальна. 20-бітний енкодер дає дуже класну точність, на старому такого не було. Харчування від 380В, все стандартно. Сподобалось, що софт ASDASoft доволі гнучкий, можна гарно тюнінг підігнати під задачі. Вбудований резистор, до речі, зручна штука, не треба було морочитися з зовнішнім. Компактний, в шафу вліз без проблем. Протоколи RS-232, RS-485 теж добре, інтегрували його в нашу систему без танців з бубном.
To leave a review, please, log in.