ASD-A2-1021-L ASDA-A2 series 1KW
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-1021-L |
| Power | 1.0 kW |
| Current | 7.30 A |
| Number of phases/input voltage | 1-ф/220В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485 |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 180+70х65х173 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | ECMA-С11010_S,(S=22mm),ECMA-Е11310_S,(S=22mm),ECMA-G11309_S,(S=22mm) |
| revs | 3000/2000/1000 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series 1KW ( ASD-A2-1021-L )
Product Reviews
1Олег, Інженер ЧПУ
Взяли цей сервопривід Delta ASDA-A2 на 1 кВт для модернізації нашого фрезера з ЧПУ. Ну що сказати, різниця відчутна одразу. Старий привід вже не тягнув потрібну точність. А тут 20-бітний енкодер робить свою справу – обробка деталей стала набагато чистішою, похибок майже немає. Сподобалось, що він на одну фазу (220В), бо в майстерні не завжди є три фази під рукою. Потужності 1 кВт вистачає за очі для наших задач. Налаштовував через ASDASoft, все зрозуміло, автотюн працює як треба. Додатково, компактний розмір гарно вписався в шафу керування. Вбудований резистор теж плюс, не треба окремо нічого колхозити. Delta як завжди тримає марку, надійний робочий кінь. Задоволений результатом)
To leave a review, please, log in.