ASD-A2-0421-L ASDA-A2 series
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| Brand | Delta Electronics |
| Series | ASDA-A2 |
| sku | ASD-A2-0421-L |
| Power | 0.4 kW |
| Current | 2.60 A |
| Number of phases/input voltage | 1-ф/220В V |
| DI | 8 |
| AI | 2 |
| DO | 5 |
| AO | 2 |
| Encoder resolution | 20 бит |
| Structure | RS-232, RS-485 |
| rezistor | Встроенный |
| Dimensions | 170+70х45х173 |
| Programming | ASDASoft |
| servomotor | ECMA-C10604_S,(S=14mm),ECMA-C10804_7,(7=14mm),ECMA-Е11305_S,(S=22mm),ECMA-G11303_S,(S=22mm) |
| revs | 3000/2000/1000 |
| servo_type | servodrive |
Documentation. ASDA-A2 series ( ASD-A2-0421-L )
Product Reviews
2Іван Д.
Купили цей сервопривід Дельта на станок ЧПУ. Старий вже посипався, а тут вирішили щось нормальне поставити. Майстер поставив ASD-A2-0421-L, сказав що це 0.4кВт, вистачить. І реально, різниця відчутна! Верстат тепер зовсім по іншому працює, рухається швидше і плавніше, немає вже тих вібрацій як раніше. Я в техніці не сильно розбираюсь, але результат мене влаштував на всі 100%. Працюємо тепер в задоволення)
Сергій К.
Взяли цей сервопривід Delta ASDA-A2-0421-L на невеликий фрезерний ЧПК. Потужності 0.4 кВт вистачає з головою для легкої обробки. Що одразу кинулося в очі, це 20-бітний енкодер – точність позиціонування просто супер, для гравірування саме те. Автотюнінг працює адекватно, вісь відпрацьовує плавно, без ривків. Протоколи RS-485 підключили до нашого контролера без проблем. З ASDASoft розібралися швидко, інтуїтивно. Враховуючи ціну на ASDA-A2, це дуже вдале рішення. Дельта як завжди тримає марку по співвідношенню ціна/якість.
To leave a review, please, log in.