134F0389 Variable Frequency Drive FC-102 200.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Danfoss |
| Series | FC-102 |
| sku | 134F0389 |
| FC-102N200T4E20H2XGCXXXSXXXXAXBXCXXXXDX | |
| Main Power | 200.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 395 A |
| IP protection level | IPIP |
| EMC filter | Available |
| Height | 350 mm |
| Width | 1122 mm |
| Depth | 375 mm |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive FC-102 200.0kW 3-ф/380 ( 134F0389 )
Product Reviews
1Олег К.
Наш відділ вже не перший рік працює з частотниками Danfoss, зокрема ця модель, FC-102 на 200 кВт, відмінно себе показала для великих вентиляційних систем. Підключали до 380В, все чітко. Особливо цінно, що є векторне керування, для таких потужностей це не примха, а необхідність, щоб контролювати двигун точно, без зайвих ривків. І ЕМС-фільтр вбудований – це великий плюс, бо в цеху і так багато перешкод. Взагалі, Danfoss завжди дає впевненість в надійності, в нас вони роками працюють без питань. Регулюємо подачу повітря в системі, без перевантажень, все працює тихо і плавно, що для нашого виробництва важливо.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 134F0389 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Series | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 | AC10 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 | 3 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |