131B0075 Variable Frequency Drive VLT FC302 0.7kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Danfoss |
| Series | VLT FC302 |
| sku | 131B0075 |
| Main Power | 0.7 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 2.4 A |
| EMC filter | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive VLT FC302 0.7kW 3-ф/380 ( 131B0075 )
Product Reviews
2Михайло С.
купив цей частотник для невеликого движка на 0.7кВт в майстерню. підключив 3х380. До цього було багато проблем з пуском, а тепер норм. Потужності вистачає, шуму майже нема. Danfoss, кажуть, хороший бренд, тому і вибрав його. Простий в налаштуванні, сам розібрався, хоча я не електрик. Головне, що мій движок тепер плавно стартує і не смикається) дуже задоволений покупкою
Ігор П.
Ставимо цей частотник FC302 на систему вентиляції. Потужності 0.7 кВт вистачає для нашого двигуна, що працює від 3х380В. Що мені подобається в Danfoss, так це надійність і функціонал. Є ПІД-регулятор, що для HVAC систем критично. Також, важливо, що підтримує і скалярне, і векторне керування, і навіть закон U/f. Вбудований ЕМС-фільтр теж не зайвий, не доводиться додатково витрачатись. Робота стабільна, без нарікань. Це не перший наш ПЧ цієї серії, завжди все чітко.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 131B0075 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric | Veichi |
| Series | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 | AC01 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |