SP4401 Variable Frequency Drive UNIDRIVE SP 30.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Control Techniques |
| Series | UNIDRIVE SP |
| sku | SP4401 |
| Main Power | 30.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 60 A |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | No |
| Quadratic control law U/f2 | No |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive UNIDRIVE SP 30.0kW 3-ф/380 ( SP4401 )
Product Reviews
2Ігор Б.
замовляли собі на виробництво частотник Control Techniques Unidrive SP, 30кВт. Треба було замінити старий, який вже своє відпрацював. Цей прийшов швидко. Встановили, підключили на 380В. Пускає двигун плавно, без ривків, номінальний струм 60А тримає. З ПІД-регулятором розібрались швидко, налаштування не зайняло багато часу, хоча і потужність 30 кВт. Control Techniques вони надійні, знаємо. Добре, що є векторне керування без датчика. Все норм
Олексій В.
Взяли цей частотник Control Techniques Unidrive SP на 30 кВт для нашої лінії. Що сказати, апарат серйозний. Живлення 3x380В, номінальний струм 60А, момент до 150%. Наявність векторного керування без датчика і ПІД-регулятора дозволяє дуже гнучко налаштовувати роботу двигуна. IP20, як і очікувалося для встановлення в шафу. Для складних застосувань, де потрібна висока точність і стабільність, Control Techniques завжди себе показує. Працює як годинник.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR SP4401 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |