SP1403 Variable Frequency Drive UNIDRIVE SP 1.5kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Control Techniques |
| Series | UNIDRIVE SP |
| sku | SP1403 |
| Main Power | 1.5 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 4.2 A |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | No |
| Quadratic control law U/f2 | No |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive UNIDRIVE SP 1.5kW 3-ф/380 ( SP1403 )
Product Reviews
2Петро М.
Взяв цей частотник Unidrive SP на 1.5 кВт для свого невеликого цеху. Двигун тепер запускається без ривків, дуже плавно, що важливо для механізмів. Мотор на 380В, працює тихо, як і треба. Можна тепер легко регулювати швидкість, що дуже зручно. електрик сказав що апарат хороший)
Олег Мельник
Купували цей частотник Control Techniques Unidrive SP 1.5 кВт для оновлення одного з верстатів на виробництві. Підключили до трифазного двигуна, вхід/вихід 380В. Що сподобалося, так це наявність векторного керування без зворотного зв'язку, для наших задач цього цілком вистачає, без зайвих складнощів. ПІД-регулятор теж виявився дуже доречним для підтримки стабільного процесу. Control Techniques тримає марку, обладнання відчувається надійним, працює без зауважень.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR SP1403 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 1x220 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 7.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |