R912007197 Variable Frequency Drive VFC 5610 132.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Bosch Rexroth |
| Series | VFC 5610 |
| sku | R912007197 |
| VFC5610-132K-3Р4-MNA-7P | |
| Main Power | 132.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 303 A |
| Maximum output frequency | 400 Hz |
| Product weight | 76 kg |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Option |
| Height | 923 mm |
| Width | 385 mm |
| Depth | 350 mm |
| Braking module | Option |
| Inbuilt PLC | Нет |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive VFC 5610 132.0kW 3-ф/380 ( R912007197 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_5610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth5610.pdf (1.17 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC_5610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
EFC_5610_manual_en.pdf (10.37 MB)
-
vfc5610_instructionmanuale_ru_v03.pdf (10.10 MB)
Product Reviews
1Олег К.
Для нашого конвеєра потрібен був потужний частотник, переглядали різні варіанти, але зупинились на Bosch Rexroth VFC 5610 132 кВт. Заявлені характеристики відповідають дійсності, движок на 303А крутить стабільно, навіть при короткочасних піках до 454А не просідає. Векторне керування працює як треба, з ПІД регулятором легко налаштували точну підтримку швидкості. Інтеграція через Modbus TCP пройшла без проблем, всі потрібні дані збираємо в систему. Зрозуміло, вага 76 кг і габарити під 90 см у висоту — це не для кожної шафи, але для таких потужностей це норм. Німецька якість Bosch Rexroth відчувається у всьому, працює надійно, без нарікань. Це серйозне рішення для промисловості, хто шукає стабільність — це ваш варіант
To leave a review, please, log in.
SIMILAR R912007197 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |