R912005699 Variable Frequency Drive EFC 3610 0.7kW 1-ф/220
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Bosch Rexroth |
| Series | EFC 3610 |
| sku | R912005699 |
| Main Power | 0.7 kW |
| Supply input | 1x220 V |
| Supply output | 3x220 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 3.9 A |
| Maximum output frequency | 400 Hz |
| Product weight | 3 kg |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | No |
| Vector control mode with encoder | No |
| Linear U/f control law | Available |
| Quadratic control law U/f2 | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive EFC 3610 0.7kW 1-ф/220 ( R912005699 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_3610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
about_Rextrot.pdf (5.42 MB)
-
EFCx610__instruction_manual_V05RU.pdf (9.53 MB)
-
EFC_3610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC3610_manual_en.pdf (10.37 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
Catalog_EFC_3610_RU.pdf (1.88 MB)
Product Reviews
2Олег К.
Купував цей перетворювач EFC 3610 щоб запустити невеличкий моторчик на токарному станку в гаражі. У мене мережа однофазна, а мотор трифазний, і цей частотник на 0.7кВт якраз підійшов. Досить просто підключив, тим більше, що є вже потенціометр вбудований, оберти регулюю без проблем. Менеджер з магазину Chastotnik допоміг з вибором і навіть по телефону проконсультував як підключити. Тепер станок працює рівненько, без ривків)
Сергій В.
Взяв цей частотник Bosch Rexroth EFC 3610 для підключення трифазного двигуна на 0.7кВт в майстерні, де є тільки одна фаза 220В. На вході 1x220В, а вихід вже 3x220В, як і треба. Вбудований гальмівний модуль це класно, не треба нічого додатково монтувати. Є потенціометр прямо на панельці, для пуско-наладки дуже зручно. Та й Modbus RTU теж є, якщо знадобиться інтегрувати в систему. Досить компактний, хоча IP20, то в шафу його одразу. Працює стабільно, як і очікував від Bosch.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR R912005699 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |