R912005389 Variable Frequency Drive VFC 5610 0.7kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | Bosch Rexroth |
| Series | VFC 5610 |
| sku | R912005389 |
| Main Power | 0.7 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 2.1 A |
| Maximum output frequency | 400 Hz |
| Product weight | 3 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | No |
| Height | 167 mm |
| Width | 95 mm |
| Depth | 167 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive VFC 5610 0.7kW 3-ф/380 ( R912005389 )
-
xFC_x610_sales_presentation_RU_V231.pdf (4.33 MB)
-
EFC_5610_short_manual_RU.pdf (977.81 KB)
-
setupBoschRexroth5610.pdf (1.17 MB)
-
chastotnik_bosch_rexroth_xFC_x610_manual.pdf (752.75 KB)
-
EFC_5610_broshura.pdf (1.67 MB)
-
Bosch_rexroth_x610_cheat_sheet_V07_Ru.pdf (1.32 MB)
-
EFC_5610_manual_en.pdf (10.37 MB)
-
vfc5610_instructionmanuale_ru_v03.pdf (10.10 MB)
Product Reviews
2Олег Д.
Купував частотник для конвеєра на своєму виробництві. Це мій перший досвід з такими речами. Монтажники справились швидко. Головне, що з налаштуванням ніхто не мучився. Працює тихенько, без перебоїв. Енергії, здається, менше стало їсти. Для малого бізнесу норм)
Володимир П.
Для модернізації зернової сушарки шукав частотник, який би гарно працював з Modbus. Цей VFD виявився то що треба. Налаштування PID-регулятора зайняло мінімум часу, і тепер сушка працює стабільніше, без перепадів. Інтеграція з нашим існуючим ПЛК пройшла без проблем, всі параметри видно чітко. Дуже задоволений результатом. Хороший вибір для автоматизації складних процесів.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR R912005389 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |