20BC2P1A0AYNANC0 Variable Frequency Drive PowerFlex 700 0.7kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | Allen Bradley |
| Series | PowerFlex 700 |
| sku | 20BC2P1A0AYNANC0 |
| Main Power | 0.7 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 110-130 % |
| Сurrent | 2.1 A |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | No |
| Built-in regulator | ПИ |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
| Linear U/f control law | No |
| Quadratic control law U/f2 | No |
| Maximum number of fixed speeds | 0 |
| Number of discrete inputs | 0 |
| Number of discrete (transistor) outputs | 0 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | Ні |
| Remote Control | Ні |
Documentation. Variable Frequency Drive PowerFlex 700 0.7kW 3-ф/380 ( 20BC2P1A0AYNANC0 )
Product Reviews
1Олексій В., інженер КВПіА
Поставили цей частотник Allen Bradley PowerFlex 700 на невеликий конвеєр в цеху, де точність була дуже важлива. Мотор на 0.7кВт, три фази 380В. Що сказати, АВ є АВ. Відразу видно якість збірки. Підключення по Modbus RTU без проблем, швидко підхопили його до нашої системи. Векторне керування дозволило добитись дуже плавного старту і зупинки, без ривків, що для нашої продукції було критично. ПИ-регулятор відпрацьовує на відмінно, стабільність швидкості ідеальна. Не дешевий, але свою ціну відпрацьовує на всі сто. Протягом двох місяців працює без єдиного нарікання, навіть при невеликих просадках в мережі тримається молодцем.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR 20BC2P1A0AYNANC0 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |