20BC2P1A0AYNANC0 Variable Frequency Drive PowerFlex 700 0.7kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: 20BC2P1A0AYNANC0
Клікніть для збільшення
Allen Bradley
Є в наявності
brand: Allen Bradley
Series: PowerFlex 700
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 2.1 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Allen Bradley
Series PowerFlex 700
sku 20BC2P1A0AYNANC0
Main Power 0.75 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 2.1 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive PowerFlex 700 0.7kW 3-ф/380 ( 20BC2P1A0AYNANC0 )
Product Reviews
1
Олексій В., інженер КВПіА
Поставили цей частотник Allen Bradley PowerFlex 700 на невеликий конвеєр в цеху, де точність була дуже важлива. Мотор на 0.7кВт, три фази 380В. Що сказати, АВ є АВ. Відразу видно якість збірки. Підключення по Modbus RTU без проблем, швидко підхопили його до нашої системи. Векторне керування дозволило добитись дуже плавного старту і зупинки, без ривків, що для нашої продукції було критично. ПИ-регулятор відпрацьовує на відмінно, стабільність швидкості ідеальна. Не дешевий, але свою ціну відпрацьовує на всі сто. Протягом двох місяців працює без єдиного нарікання, навіть при невеликих просадках в мережі тримається молодцем.
SIMILAR 20BC2P1A0AYNANC0 GOODS
Characteristics
brandDanfossDelta ElectronicsINVTMitsubishi ElectricSchneider Electric
SeriesMicro Drive FC51VFD-ELGD10FR-DAltivar 12
Supply input, V1x2201x2201x2201x2201x220
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive PowerFlex 700 0.7kW 3-ф/380 ( 20BC2P1A0AYNANC0 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for 20BC2P1A0AYNANC0, series PowerFlex 700 from manufacturer Allen Bradley . Buy 20BC2P1A0AYNANC0 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy 20BC2P1A0AYNANC0 only high quality at affordable prices. Guarantee. 20BC2P1A0AYNANC0