20BC085A0AYNANC0 Variable Frequency Drive PowerFlex 700 45.0kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: 20BC085A0AYNANC0
Series: PowerFlex 700
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 85 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (1)
brand Allen Bradley
Series PowerFlex 700
sku 20BC085A0AYNANC0
Main Power 45 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 85 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive PowerFlex 700 45.0kW 3-ф/380 ( 20BC085A0AYNANC0 )
Product Reviews
1
Сергій К.
Ставив цей PowerFlex 700 на потужний вентилятор у цеху. 45кВт, серйозна машина. Підключення трьохфазне, 380В, все як треба. Сподобалось, що векторне керування є, дозволяє досить точно тримати оберти, навіть без зворотнього зв'язку. ПІД-регулятор теж виручив для стабілізації потоку повітря. Запускається плавно, без ривків, пускові струми норм. Allen Bradley завжди тримає марку, це вже не перший їхній частотник, з яким працюю. Надійність для нас на першому місці, бо простої коштують дорого. Розібрався з налаштуваннями швидко, інтуїтивно. Очікування виправдав, працює стабільно. По PowerFlex 700 питань нема
SIMILAR 20BC085A0AYNANC0 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive PowerFlex 700 45.0kW 3-ф/380 ( 20BC085A0AYNANC0 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for 20BC085A0AYNANC0, series PowerFlex 700 from manufacturer Allen Bradley . Buy 20BC085A0AYNANC0 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy 20BC085A0AYNANC0 only high quality at affordable prices. Guarantee. 20BC085A0AYNANC0