20BC037A0AYNANC0 Variable Frequency Drive PowerFlex 700 18.5kW 3-ф/380
Є в наявності
sku: 20BC037A0AYNANC0
Series: PowerFlex 700
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 37 A
IP protection level: 20
  • Documentation
  • Reviews (2)
brand Allen Bradley
Series PowerFlex 700
sku 20BC037A0AYNANC0
Main Power 18.5 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 37 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive PowerFlex 700 18.5kW 3-ф/380 ( 20BC037A0AYNANC0 )
Product Reviews
2
Віталій, власник цеху
Купили цей перетворювач PowerFlex 700 для одного старого верстата, що мав проблеми з плавним пуском. Він на 18.5кВт, 380В. Тепер пуск проходить без ривків, движок не перевантажується. Хоч ціна кусається, але воно того варте, щоб техніку не палити. Знаю, що Ален Бредлі робить на совість. Встановлення пройшло норм. Працює вже кілька місяців, політ нормальний)
Олексій Іванович К.
Взяли цей PowerFlex 700 на 18.5 кВт для нашого конвеєра на виробництві. Що сказати, Ален Бредлі є Ален Бредлі. Зразу видно, що це не бюджетний варіант. Потужності вистачає з головою, 37А тримає стабільно. Дуже зручно, що є і скалярне, і векторне керування без енкодера – для наших задач це те що треба було. PID-регулятор відпрацьовує точно, жодних нарікань. Надійний 'частотник', працює без збоїв, як годинник. Для промислових навантажень саме те.
SIMILAR 20BC037A0AYNANC0 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive PowerFlex 700 18.5kW 3-ф/380 ( 20BC037A0AYNANC0 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for 20BC037A0AYNANC0, series PowerFlex 700 from manufacturer Allen Bradley . Buy 20BC037A0AYNANC0 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy 20BC037A0AYNANC0 only high quality at affordable prices. Guarantee. 20BC037A0AYNANC0