ACS880-01-206A-3 Variable Frequency Drive ACS880 110.0kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | ABB |
| Series | ACS880 |
| sku | ACS880-01-206A-3 |
| Main Power | 110.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 206 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 50 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | Available |
| Height | 935 mm |
| Width | 630 mm |
| Depth | 350 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive ACS880 110.0kW 3-ф/380 ( ACS880-01-206A-3 )
Product Reviews
1Олег Д.
Замовили цей ПЧ ABB ACS880 на 110 кВт для нашого виробництва, замінювали старий привід на пресі. Звісно, ABB — це завжди якість. Ця модель здивувала надійністю. Вбудований гальмівний модуль дуже допомагає при швидких циклах роботи. По управлінню – векторний режим працює відмінно, тримає задані оберти стабільно. IP21 для нашої шафи якраз вистачає. Підключили його до нашої системи через Modbus TCP без проблем, всі необхідні протоколи тут є. Входів/виходів вистачило з головою, два аналогові входи для датчиків тиску і температури, три релейні виходи для сигналізації та управління. Дуже спокійно за роботу обладнання тепер.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ACS880-01-206A-3 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |