ACS880-01-045A-3-B056 Variable Frequency Drive ACS880 22.0kW 3-ф/380
sku: ACS880-01-045A-3-B056
Клікніть для збільшення
ABB
see_alternalive_items
Ми зрадістю підбермо Вам аналог Професійний підбір за тел. (093) 1701425
brand: ABB
Series: ACS880
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 45 A
IP protection level: IP
  • Documentation
  • Reviews (0)
brand ABB
Series ACS880
sku ACS880-01-045A-3-B056
Main Power 22 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 45 A
IP protection level IPIP
EMC filter Available
Height 576 mm
Width 203 mm
Depth 344 mm
Scalar control mode Available
Vector control mode without encoder Available
Linear U/f control law Available
Quadratic control law U/f2 Available
Hybrid Power (AC/DC-Solar) Ні
Remote Control Ні
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ACS880-01-045A-3-B056 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive ACS880 22.0kW 3-ф/380 ( ACS880-01-045A-3-B056 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ACS880-01-045A-3-B056, series ACS880 from manufacturer ABB . Buy ACS88001045A3B056 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ACS880-01-045A-3-B056 only high quality at affordable prices. Guarantee. ACS880-01-045A-3-B056