ACS880-01-017A-3 Variable Frequency Drive ACS880 7.5kW 3-ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | ABB |
| Series | ACS880 |
| sku | ACS880-01-017A-3 |
| Main Power | 7.5 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 17 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 8 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | Available |
| Height | 500 mm |
| Width | 173 mm |
| Depth | 261 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | No |
| Built-in regulator | ПИД |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive ACS880 7.5kW 3-ф/380 ( ACS880-01-017A-3 )
Product Reviews
2Ігор В.
На виробництво взяли цей частотник ABB на 7.5 кВт. Довго вибирали, але вирішили не економити. Підключив його до двигуна преса, працює як годинник. Сподобалось, що він відразу з вбудованим фільтром, бо це завжди головний біль з нашими лініями. Хоча він і не маленький (габарити 500х173х261 мм), але важить всього 8 кг, що для такої потужності дуже непогано. Звісно, не найдешевший варіант на ринку, але тут дійсно відчувається надійність бренду. Захист IP21 для нашого цеху якраз те що треба. Тепер не маємо проблем з пуском двигуна
Олег К.
Ставили цей АББ ACS880 на компресор, потужність 7.5 кВт. Це вже не перший частотник цієї серії, що беремо. Що тут скажеш – якість. Векторне керування без енкодера відпрацьовує точно, PID-регулятор тримає тиск ідеально. Вбудований гальмівний модуль дуже виручає, не треба нічого додатково докуповувати для гальмування інерційних навантажень. А ще виручає EMC-фільтр, бо по мережі у нас багато шуму, а тут все чисто. По інтерфейсах: є RS485 з Modbus RTU з коробки, а якщо треба щось складніше, то можна доставити модулі під Profibus чи навіть Ethernet. З налаштуванням розібрався швидко, панель зручна, та й АББ завжди є АББ. Працює стабільно вже кілька місяців, надійний агрегат.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ACS880-01-017A-3 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |