ACS180-04S-04A8-1 Variable Frequency Drive ACS180 0.7 kW 1x230
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (1)
| brand | ABB |
| Series | ACS180 |
| sku | ACS180-04S-04A8-1 |
| Main Power | 0.7 kW |
| Supply input | 1x230 V |
| Supply output | 3x230 V |
| Mmax (1 min) | 150% % |
| Сurrent | 4.8 A |
| Rated current for the second power | 4.6 A |
| Maximum output frequency | 590 Hz |
| Product weight | 0.9 kg |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Available |
| Height | 174 mm |
| Width | 70 mm |
| Depth | 143 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | Available |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive ACS180 0.7 kW 1x230 ( ACS180-04S-04A8-1 )
Product Reviews
1Ігор С.
Поставили цей частотник ABB ACS180 на невеликий конвеєр у цеху. Треба було з однофазної мережі 230В живити трифазний двигун на 0.7 кВт. Справився ідеально. Відразу видно, що це ABB, зроблено солідно. Плюс, вбудований фільтр ЕМС, це теж жирний плюс, не треба окремо нічого докуповувати. Налаштування нескладне, керування векторне без датчика положення є, для наших задач вистачає. Приємно, що в такий компактний корпус (менше кілограма важить) вмістили і гальмівний модуль, і навіть якусь логіку програмовану. Для загальнопромислових потреб саме те, що треба. Тепер конвеєр працює рівномірно, без ривків, все ок
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ACS180-04S-04A8-1 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | Micro Drive FC51 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 12 |
| Supply input, V | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 | 1x220 |
| Сurrent, A | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 | 4.2 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |