ACQ80-01-055KW-4 Variable Frequency Drive ACQ80 55.0kW 3x380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | ABB |
| Series | ACQ80 |
| sku | ACQ80-01-055KW-4 |
| Main Power | 55.0 kW |
| In Second Power mode | 55.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 106.0 A |
| Rated current for the second power | 100.0 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 28.3 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | Available |
| Height | 732 mm |
| Width | 203 mm |
| Depth | 295 mm |
| Braking module | Available |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive ACQ80 55.0kW 3x380 ( ACQ80-01-055KW-4 )
Product Reviews
2Ірина С. (ТОВ "ПромТех")
Шукали надійний перетворювач частоти 55кВт для нового проєкту. Обрали АББ серії ACQ80, бренд перевірений роками, хоч і не найдешевший, але якість вартує своїх грошей. Важливо було отримати всі документи, швидку доставку та консультацію. Менеджери chastotnik.ua проконсультували по моделі, підтвердили наявність. Відвантажили оперативно Новою Поштою. Все прийшло у повній комплектації, з гарантією. Для наших промислових задач це оптимальний вибір, і співпраця з магазином пройшла без будь-яких ускладнень.
Олег К.
Замовили на виробництво частотник ABB ACQ80, 55 кВт, для конвеєрної лінії. До цього стояла старіша модель, але вже віджила своє. Цей апарат видає заявлені 157 А, при векторному управлінні без енкодера двигун працює дуже стабільно, без ривків, що для нашого процесу важливо. Сподобалось, що вбудований ЕМС-фільтр, в цеху завжди наводки, тож з ним трохи спокійніше. Підключення до нашої системи по Модбас пройшло без проблем, два аналогових входи теж були потрібні. Враховуючи, що це АББ, надійність очікуємо високу, та й габарити для такої потужності цілком норм.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ACQ80-01-055KW-4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |