ACQ80-01-045KW-4 Variable Frequency Drive ACQ80 45.0kW 3x380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (2)
| brand | ABB |
| Series | ACQ80 |
| sku | ACQ80-01-045KW-4 |
| Main Power | 45.0 kW |
| In Second Power mode | 45.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 89.0 A |
| Rated current for the second power | 83.0 A |
| Maximum output frequency | 500 Hz |
| Product weight | 19.0 kg |
| IP protection level | IP21 |
| EMC filter | Available |
| Height | 636 mm |
| Width | 203 mm |
| Depth | 257 mm |
| Braking module | Available |
| Scalar control mode | Available |
| Vector control mode without encoder | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive ACQ80 45.0kW 3x380 ( ACQ80-01-045KW-4 )
Product Reviews
2Андрій Семенов
Для нашого виробництва потрібен був надійний частотник на 45 кВт. Звернулися в chastotnik.ua, менеджер швидко проконсультував і порекомендував ABB ACQ80. Замовлення оформили оперативно, всі необхідні документи надали. Доставили Новою Поштою по Україні в зазначений термін. Сам перетворювач якісний, зроблений добротно, одразу видно, що це не китайський бюджетник. Звісно, ціна відповідна, але для промислового застосування надійності АББ можна довіряти. Важить 19 кг, габарити компактні для такої потужності. Загалом, задоволені і сервісом магазину, і самим обладнанням.
Олег К.
треба було модернізувати привід на одному з конвеєрів, взяли ABB ACQ80 на 45 кВт, 3х380В. якість відчувається одразу. потужності вистачає з запасом, 89 А вхідний струм, 130 А на виході при 60с. сподобалось, що тут вже є вбудований гальмівний модуль, не треба окремо докуповувати, та й фільтр ЕМС на борту — це плюс. з налаштуванням розібрались швидко, векторне керування без PG працює чітко. є Модбас РТУ, інтеграція в систему АСУТП пройшла без проблем. 2 аналогових входи (0-10В) і 2 аналогових виходи (0-20мА) теж дуже зручно для відстеження та контролю. знаю, АББ не з дешевих, але це інвестиція на роки )
To leave a review, please, log in.
SIMILAR ACQ80-01-045KW-4 GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |