ACH580-01-088A-4-B056 Variable Frequency Drive ACH580 45.0kW 3-ф/380
sku: ACH580-01-088A-4-B056
Series: ACH580
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 88 A
Series ACH580
sku ACH580-01-088A-4-B056
Main Power 45 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 88 A
IP protection level IPIP
EMC filter Available
Height 732 mm
Width 203 mm
Depth 320 mm
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive ACH580 45.0kW 3-ф/380 ( ACH580-01-088A-4-B056 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ACH580-01-088A-4-B056 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive ACH580 45.0kW 3-ф/380 ( ACH580-01-088A-4-B056 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ACH580-01-088A-4-B056, series ACH580 from manufacturer ABB . Buy ACH58001088A4B056 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ACH580-01-088A-4-B056 only high quality at affordable prices. Guarantee. ACH580-01-088A-4-B056