ACH550-01-125A-4 Variable Frequency Drive ACН550 55.0kW 3-ф/380
sku: ACH550-01-125A-4
Series: ACН550
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 125 A
Series ACН550
sku ACH550-01-125A-4
Main Power 55 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 110-130 %
Сurrent 125 A
Remote Control Ні
Documentation. Variable Frequency Drive ACН550 55.0kW 3-ф/380 ( ACH550-01-125A-4 )
Product Reviews
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR ACH550-01-125A-4 GOODS
Remote Control00000
This page contains information about Variable Frequency Drive ACН550 55.0kW 3-ф/380 ( ACH550-01-125A-4 ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for ACH550-01-125A-4, series ACH550 from manufacturer ABB . Buy ACH55001125A4 and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy ACH550-01-125A-4 only high quality at affordable prices. Guarantee. ACH550-01-125A-4