AC310-T3-2R2G-B Variable Frequency Drive AC310 | 2.2кВт 3ф/380
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Documentation
- Reviews (8)
| brand | Veichi |
| Series | AC310 |
| sku | AC310-T3-2R2G-B |
| Main Power | 2.2 kW |
| In Second Power mode | 4.0 kW |
| Supply input | 3x380 V |
| Supply output | 3x380 V |
| Mmax (1 min) | 150 % |
| Сurrent | 6 A |
| Rated current for the second power | 10.00 A |
| Maximum output frequency | 600 Hz |
| IP protection level | IP20 |
| EMC filter | Option |
| Height | 200 mm |
| Width | 76 mm |
| Depth | 155 mm |
| Braking module | Available |
| Inbuilt PLC | Available |
| Built-in regulator | PID |
| Scalar control mode | Available |
Documentation. Variable Frequency Drive AC310 | 2.2кВт 3ф/380 ( AC310-T3-2R2G-B )
-
ac310-catalog.pdf (12.91 MB)
-
ac310-ac-drive-manual-simplified-en.pdf (1.33 MB)
-
ac310_manual_v16_RU.pdf (4.45 MB)
-
ac310_manual_v16_EN.pdf (11.96 MB)
-
VEICHI_AC310_full_manual_UA_V1.pdf (14.09 MB)
Certificates
Product Reviews
8Євгеній Г.
Впроваджували на елеваторі для керування подачею зерна. Налаштування PID контролера вимагало трохи часу, але в цілому можливості гнучкі. Порівнюючи з більш дорогими аналогами, цей частотник показав себе цілком конкурентноздатним у плані функціоналу для наших потреб. Зв'язок з верхнім рівнем працює стабільно.
Сергій Л.
Запустили компресор з цим частотником, все норм. Движок працює плавно, менше навантаження)
Максим П.
Використовували в кількох клієнтських проектах на лінії виробництва. Магазин оперативно відвантажив. Техпідтримка, якщо виникали питання по налаштуванню специфічних функцій, відповідала швидко і по ділу. Надійність для таких задач важлива.
Дмитро Р.
Міняли старий перетворювач на промисловому змішувачі. Цей частотник легко замінив попередній, з сумісністю проблем не було. Діагностика і підключення пройшли штатно. Поки що все норм, сподіваємося на таку ж довговічність як у попереднього.
Ігор С.
Для системи вентиляції на об'єкті шукали ефективне рішення. Цей частотник допоміг суттєво заощадити електроенергію, що для замовника було критично. Каскадне керування налаштували досить легко, система працює як годинник. Шуму від двигунів практично немає. Дуже задоволені результатом.
To leave a review, please, log in.
SIMILAR AC310-T3-2R2G-B GOODS
| Characteristics | |||||
|---|---|---|---|---|---|
| brand | Danfoss | Delta Electronics | INVT | Mitsubishi Electric | Schneider Electric |
| Series | ic2 | VFD-EL | GD10 | FR-D | Altivar 310 |
| Supply input, V | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 | 3x380 |
| Сurrent, A | 2.2 | 2.5 | 2.5 | 2.2 | 2.5 |
| IP protection level | 20 | 20 | 20 | 20 | 20 |
| Hybrid Power (AC/DC-Solar) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Remote Control | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |