SI23-D5-2R2G-A PV gibrid Variable frequency drives SI23 2.2 kW 3x380
Є в наявності
sku: SI23-D5-2R2G-A
Series: SI23
Supply input: 3x380 V
Сurrent: 5 A
Series SI23
sku SI23-D5-2R2G-A
Main Power 2.2 kW variable frequency drives
Supply input 3x380 V
Supply output 3x380 V
Mmax (1 min) 150 %
Сurrent 5 A
Maximum output frequency 600 Hz
IP protection level IP20
EMC filter No
Height 200 mm
Width 76 mm
Depth 192 mm
No reviews yet. Be the first!
SIMILAR SI23-D5-2R2G-A GOODS
Remote Control00000
This page contains information about PV gibrid Variable frequency drives SI23 2.2 kW 3x380 ( SI23-D5-2R2G-A ) with a detailed description of the technical characteristics . You can download documentation for SI23-D5-2R2G-A, series SI23 from manufacturer Veichi . Buy SI23D52R2GA and seek technical advice. Our Engineers will help you choose and buy SI23-D5-2R2G-A only high quality at affordable prices. Guarantee. SI23-D5-2R2G-A