Sprut4839 Drainage-fecal pump SPRUT SUT 2.6-7-28 TA
sku: Sprut4839
Reference price
158 664 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 380 V
Pump type: Drainage and fecal pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut4839 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 380 V |
| Power | 2,6 kW |
| max_napor | 32 |
| Mass | 55 kg |
| Nipple diameter | 1 1/4 inch |
| Isolation class | V |
| Maximum temperature of the pumped liquid | +40 °С |
| Height | 560 mm |
| Pump type | Drainage and fecal pumps |
This page contains information about
Drainage-fecal pump SPRUT SUT 2.6-7-28 TA ( Sprut4839 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut4839, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut4839
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut4839 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut4839