Sprut4818 Drainage-fecal pump SPRUT V1300D
sku: Sprut4818
Reference price
20 804 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Drainage and fecal pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut4818 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 1,55 kW |
| max_napor | 13 |
| Mass | 24,5 kg |
| Nipple diameter | 2 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | +40 °С |
| Height | 507 mm |
| Pump type | Drainage and fecal pumps |
This page contains information about
Drainage-fecal pump SPRUT V1300D ( Sprut4818 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut4818, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut4818
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut4818 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut4818