Sprut4803 Drainage-fecal pump Sprut v 250f
sku: Sprut4803
Reference price
8 473 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Drainage and fecal pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut4803 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,4 kW |
| max_napor | 8 |
| Mass | 8,8 kg |
| Nipple diameter | 1 1/4 inch |
| Isolation class | F |
| Maximum temperature of the pumped liquid | +40 °С |
| Height | 370 mm |
| Pump type | Drainage and fecal pumps |
This page contains information about
Drainage-fecal pump Sprut v 250f ( Sprut4803 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut4803, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut4803
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut4803 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut4803