Sprut184 Circulation pump SPRUT 3VP-DN80
sku: Sprut184
Reference price
74 927 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 380 V
Pump type: Circulation pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut184 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 380 V |
| Power | 3,8 kW |
| max_napor | 19 |
| Mass | 61,5 kg |
| Nipple diameter | 3 inch |
| Productivity | 48 cubic meters/hour |
| max_davlenie | 10 |
| Isolation class | V |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 110 °С |
| Maximum ambient temperature | 40 °С |
| Height | 330 mm |
| Width | 292 mm |
| Depth | 543 mm |
| Pump type | Circulation pumps |
This page contains information about
Circulation pump SPRUT 3VP-DN80 ( Sprut184 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut184, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut184
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut184 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut184