Sprut145 Circulation pump SPRUT GPD 32-8S-180
sku: Sprut145
Reference price
9 945 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Circulation pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut145 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,28 kW |
| max_napor | 8,6 |
| Mass | 5 kg |
| Nipple diameter | 2 inch |
| Productivity | 10,5 cubic meters/hour |
| max_davlenie | 10 |
| Isolation class | H |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 110 °С |
| Maximum ambient temperature | 40 °С |
| Height | 180 mm |
| Width | 135 mm |
| Depth | 170 mm |
| Pump type | Circulation pumps |
This page contains information about
Circulation pump SPRUT GPD 32-8S-180 ( Sprut145 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut145, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut145
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut145 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut145