Sprut144 Circulation pump SPRUT GPD 15-9A
sku: Sprut144
Reference price
5 601 UAH
Manufacturer: Sprut
Voltage: 220 V
Pump type: Circulation pumps
Delivery and payment methods
By Nova Poshta to a branch or courier to the address
Bank transfer payment
Service and Warranty
- 24-month Warranty
- Product return within 14 days
- Official Service Center
Technical support
- Help with setup and selection
- Зацікавив товар?
Наш продавець проконсультує Вас.
- Characteristics
- Reviews (0)
| sku | Sprut144 |
| Series | Sprut |
| Manufacturer | Sprut |
| Voltage | 220 V |
| Power | 0,105 kW |
| max_napor | 9 |
| Mass | 2,5 kg |
| Nipple diameter | 3/4 inch |
| Productivity | 1,5 cubic meters/hour |
| max_davlenie | 6 |
| Isolation class | H |
| Maximum temperature of the pumped liquid | 40 °С |
| Maximum ambient temperature | 40 °С |
| Height | 126 mm |
| Width | 112 mm |
| Depth | 162 mm |
| Pump type | Circulation pumps |
This page contains information about
Circulation pump SPRUT GPD 15-9A ( Sprut144 )
with a detailed description of the technical characteristics
.
You can download
documentation for Sprut144, series Sprut from manufacturer Sprut
.
Buy Sprut144
and seek technical advice.
Our Engineers will help you choose and buy
Sprut144 only high quality at affordable prices. Guarantee.
Sprut144